Ke kontaktu využívejte přednostně e-mail info@bioplastica.cz
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Ostatní kontaktní info
viz KONTAKTY

Napište si o Vánoční voucher

Stalking a pomluvy na internetu

PROHLÁŠENÍ A VAROVÁNÍ PŘED DISKUZEMI A REFERENCEMI NA INTERNETU

Jediný způsob, jak si můžete udělat svůj vlastní názor je, sami se přesvědčit při konzultaci.

Vážení klienti,

pčed Vánocemi 2016 se objevily na internetu zcela smyšlené a lživé pomluvy jednoho klienta, se kterým jsem byla v kontaktu od r.2013, kdy projevil zájem o Metacrill. Za tuto dobu mi poslal 125 e-mailů!. Na všechny jsem se snažila vždy profesionálně odpovědět, i když rozsah samozřejmě překračoval běžnou únosnost komunikace lékaře s klientem. 99% bylo přátelských e-mailů, v nichž se převážně řešily dobaty o Metacrillu. V polovině roku 2015 byl u mě na zákroku, po zákroku byl zcela spokojený, pouze na chvíli podlehl měsíc po zákroku nesmyslné protimetacrillové kampani paní Jany (viz. podrobně o tomto případu FAQ + AKTUALITY o Metacrillu). To bylo poprvé, co mi začal vyhrožovat, nicméně po odhalení paní Jany (nejde o moji pacientku, nikdy jsem ji neviděla) a jejích cca 9 ti přezdívek, pod kterými straší klienty na internetu Metacrillem, se uklidnil a opět komunikoval přátelsky. S materiálem i zákrokem byl spokojený až do doby, kdy si usmyslel další aplikaci nepřiměřeného objemu do tváří, což jsem samozřejmě musela odmítnout, protože objem materiálu je limitovaný objemem, kam se aplikuje (např. nelze aplikovat stejný objem do tváří jako se běžně aplikuje např. do lýtek, vpadlého hrudníku apod.). Po odmítnutí zákroku mi začal vyhrožovat, že udělá ještě větší kampaň proti mně, než udělala paní Jana Dr. Němečkové. Co slíbil, to udělal - odkaz Důkazy (viz e-maily) - netuším, na jaké weby nesmysly a lži rozšířil, pouze některé weby poskytují automatická oznámení a není v mých silách dohledávat ostatní. Doplňuji obrázky s ukázkami z e-mailů naší komunikace, abych zdokladovala důvěryhodnost tvrzení onoho stalkera (bohužel osobní údaje a další údaje vedoucí k identifikaci zde musí být vymazány).
Bohužel nikdy nezůstane u jednoho pomlouvače, objeví se další, třeba ti, kteří nedodržují pozákrokový režim nebo mají delší pozákrokovou reakci než by si přáli (to nikdo neovlivní) nebo si nechají provádět následné zákroky a jejich neúspěch nebo poškození svádějí pak na ty, kteří za sebou nemají právnickou kancelář.

I v medicíně a v estetické chirurgii nejvíce vládne nechutný konkurenční boj a k ubohým praktikám pomluv v médiích a hlavně na internetu se snižují i někteří lékaři. Dokonce existují i firmy, které se zabývají placenými "kladnými" referencemi a nabízejí je i v tomto oboru (na podobné "reference" u různých "zaručených" přípravků, výrobků a pod. jsme si již zvykli).

Vím, že klienti, kteří už u mě byli a znají mě, se těmto nesmyslům, které šíří zasmějí, nicméně pro nové klienty je takováto zpráva (ať už vypadá sama o sobě značně podezřele a nesmyslně) minimálně odrazující. Proti pomluvám na internetu se prakticky nelze bránit. Jediné, jak se lze přesvědčit o kvalitě jakéhokoli lékaře jsou jeho výsledky u vašeho známého, což ale vždy samozřejmě nelze. V každém případě se ale podle osobního kontaktu, rozsahu poskytnutých informací při konzultaci i na webových stránkách můžete nejlépe rozhodnout sami.

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.

Policie o stalkingu